Hakkımızda

Modern Ayak Sağlığı merkezi olarak, ayak sorunlarınıza yönelik olarak yaşamış olduğunuz tüm problemler için en etkili ve en hızlı uygulamaları sizlere sunuyoruz.

Modern Ayak sağlığı merkezimizde sadece profesyonel olarak Podolojik uygulamalar yapılmaktadır. Podoloji, ayak sağlığı ve hastalıkları ile ilgilenen bir bilim dalıdır. Podolog ise tüm ayak hastalıkları ile ilgili hem koruyucu hem de önleyici tedavi uygulamalarında bulunan bir sağlık çalışanıdır. Bireylerin yaşamış olduğu tüm ayak sağlığı sorunlarının giderilebilmesi için Modern Ayak Sağlığı merkezimize güvenle başvurabilirsiniz. Tüm sorunların giderilmesi için ve çözümün bir parçası olmak için merkezimizde Podologlar eşliğinde profesyonel hizmet sunulmaktadır.

Podoloji alanlında geçmiş yıllardan edindiğimiz tecrübelerimiz ile birlikte yeni deneyimlerimizi de üzerine ekleyerek hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Modern Ayak Sağlığı merkezimiz her daim sizleri mutlu etmek için ekip arkadaşları ile birlikte hem çalışmalarına hem de eğitimlerine devam etmektedir.